Zapamatovat
Obchodní podmínky

Affiliate program PFP s.r.o.

Těší nás váš zájem o propagaci specializovaných pojistných produktů na vašich webových stránkách, e-shopu, blogu, magazínu, vlogu, sociálních sítích, newsletterech, facebooku atd.

  • Výplata odměn - 1x měsíčně na základě generovaného reportu v systému vždy k 10. dni v měsíci. Min. částka pro výplatu 500 Kč.
  • Schvalování odměn - u plateb online ( kartou, paypal, apple pay, google pay atd. ) - automatické, u plateb převodem - ruční do 14 dnů od vytvoření konverze.
  • Platnost cookies - 30 dnů

Aktuálně můžete propagovat 2 kampaně pro Českou republiku.

Affiliate program GolfPlan.cz - online pojištění pro golfisty a jejich golfového vybavení

Obsahuje široké pojistné krytí po celém světě, zahrnuje krádež golfového vybavení, ztrátu i jeho poškození + další pojistná rizika.

Výše provize:

  • Provize od 10 % do 20 %.

Web:

Affiliate program BikePlan.cz a BikePlan.sk - online pojištění kol, elektrokol, koloběžek, e-koloběžek i cyklovozíků

Obsahuje široké pojistné krytí v Evropě, možnost výběru z 5 spoluúčastí, zahrnuje pojištění kola i elektrokola proti krádeži, poškození, vandalismu, loupeži, živelné pohromě, ale také pojištění osobních věcí a příslušenství.

Výše provize:

  • Provize od 10 % do 20 %.

Web:

Pro propagaci affiliate programu GolfPlan pro pojištění golfistů nebo affiliate programu BikePlan CZ a SK pro pojištění kol, pojištění elektrokol, koloběžek atd. se jednoduše registrujte. Těšíme se na spolupráci.

Není povoleno

  • Zasílání nekalé reklamy (spamu) prostřednictvím diskusních skupin, e-mailových zpráv, SMS, faxu nebo pošty jakožto i ostatních telekomunikačních prostředků. Partner je povinen dodržovat Zákon č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů. Především § 7 - Šíření obchodních sdělení - Rozesílat obchodní sdělení elektronickými prostředky lze pouze na uživatele, kteří k tomu dali předchozí souhlas.
  • PPC - Zákaz cílení na brand či přímo na affiliate odkaz

Nová registrace